Kullanım Koşulları

Sencam.com.tr ile sencam.com.tr alt alan adı hizmet veren kullanımınız, ziyaretiniz ve Şençam Köfte’ye üyeliğiniz Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’ndaki koşullara tabiidir.

Şençam Köfte’yi kullanarak, ziyaret ederek ve Şençam Köfte’ye üye olarak Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’nı kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Şençam Köfte’yi kullanmak ve Şençam Köfte’yi ziyaret etmek için üye olmanız zorunlu değildir. Ancak Şençam Köfte’nin sunacağı bazı özel içerik, ürün ve hizmetlerden yararlanmak için Şençam Köfte’ye üye olmanız gerekebilir.

Şençam Köfte’ye üye olmak için anasayfada yer alan “Üye Ol” bağlantısına tıklanarak ad, soyad, eposta adresi, şifre ve talep edilecek diğer bilgileri girmeniz sisteme kayıt olmanız yeterli olacaktır.

Şençam Köfte’ye Google, Facebook, Twitter ya da Linkedin hesabınızdan birini kullanarak üye olabilirsiniz. Şençam Köfte’ye üye olduğunuz hesabınızda yer alan ad, soyad, e-posta adresi ve iş tecrübeleri gibi bilgilerine erişim sağlamasına izin vermiş sayılıyorsunuz.

Şençam Köfte’ye üyeliğinden istediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. Üyelikten ayrıldıktan sonra üyelik hesabınızı yeniden aktif hale getiremezsiniz.

Şençam Köfte’ye herhangi bir sebep göstermeksizin üyeliğinize son verme, üyeliğinizi süreli veya süresiz olarak askıya alma, üyelik hesabınızdaki bilgileri silme yetkisi olduğunu kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Üyelik hesabınızda kayıtlı bilgilerin ve hesap şifrenizin güvenliği sizin sorumluluğunuzdadır. Hesap şifrenizin üçüncü kişiler tarafından ele geçirilmesi ve üçüncü kişiler tarafından hukuka aykırı içerik sağlanması ve Şençam Köfte üzerinde her türlü kötü niyetli kullanım sizin sorumluluğunuzdadır.

Şençam Köfte’yi ziyaret ederken ve kullanırken Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’na, tarafımızdan yayınlanan ve yayınlanacak olan diğer her türlü kullanım koşulu ve politika ile Türkiye Cumhuriyeti mevzuatına uygun davranmalı, diğer kullanıcı ve üyelerin Şençam Köfte’yi kullanmasını engelleyecek ya da zorlaştıracak veya veritabanları ya da sunucuları bozacak veya işlemez hale getirecek eylemlerde bulunmamalısınız.

Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’na aykırı hareket etmeniz, Şençam Köfte’yi kullanırken ya da Şençam Köfte’ye üye olurken verdiğiniz bilgilerin hatalı veya gerçeğe aykırı olması, Şençam Köfte’yi kötü niyetli şekilde kullanmanız veya Şençam Köfte’nin gerekli görmesi halinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin Şençam Köfte’yi kullanmanızı engelleyebilir veya üyeliğinizi sona erdirebiliriz. Bu eylemleriniz karşısında ayrıca hukuki yollara başvurma hakkımız saklıdır.